Van alles te doen
Op en rond het park
Prijzen en beschikbaarheid

Faciliteiten Vakantiepark Schaijk

Met een indoor speelbos, (elektrische) fietsverhuur en funbowlingbaan is er een hoop te beleven op Vakantiepark Schaijk. Misschien komen jullie zelfs wel mascotte Wimmy de Wasbeer tegen tijdens de vakantie. Wimmy woont in het bos bij het park en is een echte allemansvriend. Na een dag vol plezier en activiteiten beleef je de betoverende sfeer van Restaurant Charlie! Let op: Honden zijn alleen toegestaan op het terras en niet binnen in Restaurant Charlie.
  • Restaurant
  • Indoor en outdoor speeltuinen
  • Funbowlen
Prijzen en beschikbaarheid
Eten en drinken

Eten en drinken

Waan je in het bos in het nieuwe en groene restaurant Charlie. Je kunt hier terecht voor een goede kop koffie met taart, een stevige lunch om weer op te laden na een actieve ochtend en een uitgebreid diner met je hele gezelschap. Van een snack tot een driegangenmenu: het is allemaal smaakvol en met zorg voor je klaargemaakt.
Kids

Kids

Voor kinderen is Vakantiepark Schaijk een walhalla. Met zowel een indoor als een outdoor speeltuin is er volop ruimte om te spelen, te klimmen en van alle glijbanen te roetsjen. In de zomermaanden is spelen in de waterspeeltuin ook mogelijk. Extra handig: de waterspeeltuin ligt bij het terras van het familierestaurant Charlie. Vergeet ook Wimmy de Wasbeer geen gedag te zeggen. Hij woont in het bos en komt regelmatig op bezoek in het park.
Sport en spel

Sport en spel

Voor een gezellig potje Funbowlen zit je hier helemaal goed! Trommel je vrienden of familie op, daag elkaar uit en kijk wie de meeste strikes en spares weet te gooien!
Onze accommodaties
Kijk voor alle info in de Roompot-app Handig voor en tijdens jouw verblijf